درباره من

دکتر محبوبه ابریشم کار

متخصص طب سنتی ایران


دکتر محبوبه ابریشم کار متخصص طب سنتی ایران

دکتر محبوبه ابریشم کار

متخصص طب سنتی ایران

من، دکتر محبوبه ابریشم کار پزشک و متخصص طب سنتی هستم. بعد از گذراندن دوره پزشکی عمومی، رشته تخصصی طب ایرانی  (PhD)را در دانشکده طب سنتی یزد ادامه دادم. از سال ۱۳۸۵ طبابت می کنم و به دلیل علاقه ام به طب سنتی پایان نامه دکترای عمومی را هم در این حیطه انتخاب کردم. عنوان پایان نامه  دکترای عمومی “بررسی دیدگاه بیماران مراجعه کننده با دردهای اسکلتی و اثر انواع غذاها بر دردهایشان”  است.

پس از گذراندن دوره تخصصی بر روی گیاه مورد (Myrtus Communis .L) تحقیق کردم و از نتایج آن مقاله ای در ژورنال Iran Red Crescent Med J.  (2017) داوری و چاپ شد. مقالات علمی دیگر بنده را می توانید در این لیست ملاحظه فرمایید. LINK

سبک درمانی بنده، درمان با اصلاح سبک زندگی (شش اصل ضروری حفظ سلامت در طب ایرانی) و سپس درمان با رژیم غذایی مخصوص طبع شما، که مقدم بر درمان دارویی است، می باشد.

با تاکید بر گفته جناب محمد زکریای رازی اکثر بیماری ها با همین شیوه درمان می شود ولی اگر ضرورتی در تجویز داروی گیاهی یا استفاده از اعمال یداوی باشد، برحسب شرایط بیمار از این روشها استفاده می کنیم.

پس از فراغت از تحصیل و پایان تعهدات قانونی توانستم با شیوه های تلفیقی و تجربیاتی که در کلاسها و کارگاههای طب سوزنی کسب کردم در حیطه زیبایی به نتایج خوبی برسم و در این حیطه که از علایق بنده است پیشرفت خوبی داشته باشم.

امیدوارم در این صفحه بتوانم ارتباط خوبی با شما سلامت جوی عزیز برقرار کنم و در رفع نیازهای شما در حیطه سلامت و زیبایی کوشا باشم.

01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11

برای دریافت مشاوره فرم زیر را پر کنید:

دکتر محبوبه ابریشم کار
متخصص طب سنتی ایران

تمامی حقوق وب سایت متعلق به دکتر محبوبه ابریشم کار می باشد.

تماس با ما:

برای دریافت مشاوره و یا رزرو وقت شماره تماس خود را وارد نمایید:

تمامی حقوق وب سایت متعلق به دکتر محبوبه ابریشم کار می باشد.