زیبایی

زیبایی

 لزوم استفاده از درمانهای طبیعی و کاملاْ بدون عارضه در ارتقاء زیبایی و بهبود سلامت پوست باعث شد که در این حیطه تلاش کنم تا با تلفیق روش های کاملاْ بی خطر و طبیعی و با استفاده از “تدابیر طبیعت” یعنی پاسخ های شگفت انگیز بدن انسان و به ویژه پوست، بتوانم توانایی و موفقیتهایی در این حیطه کسب کنم.

در این روش؛ اصلاح مزاج و حذف خوراکی های آسیب رسان و تدوین و تنظیم یک رژیم غذایی متعادل در کنار ورزش و خواب و استراحت مطلوب، زیبایی و شادابی بی نظیری را به پوست مراجعینم می بخشد.

در کنار این تدابیر بسیار موثر، از طب سوزنی چینی و تحریک با سوزنهای بسیار باریک در صورت استفاده می کنم. در این روش علاوه بر ترمیم و کلاژن سازی که در پوست  صورت می گیرد، با تحریک نقاط عمومی مربوط به اعضای داخلی بدن که بر روی دست ها و پاها قرار دارد و مربوط به مسیرهای انرژی (مریدین) در بدن است به تقویت اعضا و ارگانهای بدن می پردازم.

تقویت و اصلاح ارگانهایی مانند طحال، کبد، ریه ها، کلیه ها، معده و روده ها پایه و اساس ترمیم، خونرسانی و زیبایی پوست است. در این روش زیباجوی عزیز پس از یک مشاوره اولیه و اصلاح مزاج در محیطی آرام همراه با موسیقی آرامبخش روی تخت دراز می کشد و نواحی و نقاط مورد نظر سوزن زده می شود. این نواحی نقاط کلیدی برای افزایشQi   و تقویت ارگانهای داخلی می باشد.

همچنین نقاط انرژی در صورت، سوزن زده می شود و این فرآیند سبب افزایش نیروی حیاتی در صورت می گردد.

گردش این نیروی حیاتی Qi   در بدن سبب بهبود وضعیت کل بدن و همچنین پوست می گردد. زیباجوی عزیز حدود ۳۰ دقیقه در این معبد رسیدگی به تن و جان که خودش انتخاب کرده است، قرار می گیرد و از این زمان برای افزایش آرامش خود و مدیتیشن و آرام سازی جسم و جانش کمک می گیرد.

در پایان این مدت بازیابی و بازسازی، سوزنها از پوست خارج شده و با ماساژ ملایم با روغنهای گیاهی متناسب با پوست او آرامش و لذتی عمیق را لمس می کند.

این جلسه  اتمام می یابد و دو تا سه روز دیگر مراجعه می کند. در این فرآیند که معمولا ده جلسه طول می کشد، رفته رفته تغییرات شگفت انگیز را در پوست خود ملاحظه کرده و با نیروی درونی و انرژی طبیعت وجود خودش به بازسازی پوست و زیبایی خود می افزاید.

امروزه این روش آکوپانکچر زیبایی (Cosmetic Acupuncture)، یکی از روش های بسیار پرطرفدار در دنیا می باشد و بسیاری از سلبریتی ها در دنیا برای جوانسازی و نگهداری سلامت و جوانی و شادابی پوست خود از این روش نچرال استفاده می کنند.

مقالات زیبایی

برای دریافت مشاوره فرم زیر را پر کنید: